Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Mi Electric Scooter Pro M365zł2,438.21

Maksymalna prędkość: 25 km/h
Maksymalny zasięg: 45 km
Średnica kół: 8,5"
Waga: 14,2 kg


Kolor

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Scooter M365 Pro

Xiaomi M365 Pro to hulajnoga elektryczna wyposażona w silnik o wysokiej wydajności i wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu z łatwością będziesz monitorować poziom zużycia baterii, której żywotność producent szacuje do 45 km.

Dalekosiężny i wydajny akumulator do 45 kilometrów na jednym ładowaniu urządzenia

Z hulajnogą Xiaomi M365 Pro nie musisz obawiać się o to, czy wystarczy Ci baterii na powrót do domu z podróży. Dzięki zastosowaniu pojemnych ogniw wysokiej jakości, na jednym ładowaniu można przejechać nawet 45 km. Tak długi dystans pozwoli na bezproblemowe przejechanie trasy z domu do pracy lub szkoły i powrót bez konieczności doładowywania elektrycznej hulajnogi na miejscu!
Dla jeszcze dłuższej pracy urządzenie odzyskuje energię. Xiaomi M365 Pro konwertuje i przechowuje energię kinetyczną odzyskaną podczas przyspieszania oraz hamowania. Hulajnoga została wyposażona w super wydajny układ hamowania odzyskowego, dzięki czemu oszczędza dodatkową moc, poprawiając sprawność hamowania awaryjnego i zwiększając żywotność baterii.

AkumulatorXiaomi Mijia Mi Electric Scooter Pro M365

Czytelny ekran i dostęp do informacji

Wszystkie ważne informacje są wyświetlane w przejrzysty sposób, od powiadomień Bluetooth do ostrzeżeń o wymaganej naprawie. Dotknij przycisku, aby włączyć skuter i przytrzymaj go przez trzy sekundy, aby go wyłączyć. Kiedy skuter jest włączony, stuknij raz, aby włączyć / wyłączyć światło, lub stuknij dwukrotnie, aby przełączać między trybami prędkości. Łatwe przełączanie między trybem ECO, trybem standardowym (D) oraz trybem sportowym (S), wystarczy nacisnąć dwukrotnie przycisk zasilania. Pozostała moc i aktualna prędkość są wyświetlane w czasie rzeczywistym, przypominając, kiedy ładować i bezpiecznie jeździć.

wyświetlacz Mi Electric Scooter Pro M365

Bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach

Żeby zapewnić Ci maksimum bezpieczeństwa i komfortu jazdy pojazd został wyposażony w niezwykle jasny reflektor, który ułatwia przemieszczanie się na hulajnodze w nocy. Dodatkowo hulajnoga posiada podwójny układ hamulcowy. Z tyłu Xiaomi M365 Pro została wyposażona w wentylowany hamulec tarczowy o średnicy 120 mm. Z przodu nad Twoim bezpieczeństwem czuwa układ hamulcowy E-ABS. Całość uzupełniają czerwone światła tylne dla bezpiecznego hamowania. Dzięki przednim i tylnym 8,5-calowym oponom pneumatycznym hulajnoga Xiaomi M365 Pro doskonale sprawdza się na większości typów nawierzchni zapewniając dużą przyczepność oraz wysoki komfort jazdy.

Bezpieczeństwo w Xiaomi Mijia Mi Electric Scooter Pro M365


Moc silnika (W)
300
Prędkość max. (km/h)
25
Zasięg (km)
45
Pojemność baterii (mAh)
12800
Czas ładowania (h)
9
Udźwig (kg)
100
Waga (kg)
14.2
Wielkość kół (cal)
8.5
Rodzaj hamulca
tarczowy tylny
Kierownica
składana bez regulacji wysokości
Maksymalny kąt podjazdu
12°
Koła
gumowe pompowane
Gwarancja
2 lata
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
1130 x 440 x 1180
Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) (mm)
1130 x 430 x 490
M365 PRO

Masz ten produkt?
Pomóż innym w wyborze
|

wrf

gfgf

07/15/2020