Hulajnoga elektryczna E-TWOW Booster Vzł3,170.73

Maksymalna prędkość: 36 km/h
Maksymalny zasięg: 40 km
Średnica kół: 7,5"
Waga: 11,3 kg
Wymiary: 1020 x 380 x 950 mm
Wymiary po złożeniu: 970 x 330 x 145 mm


Kolor

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA E-TWOW BOOSTER V

Zwycięzca złotego medalu w na targach Genevie w 2017r !

REGULOWANA KIEROWNICA

E-twow Booster V jest hulajnogą elektryczną przeznaczoną dla osób dorosłych jak i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy można dopasować idealnie wysokość pod kierowcę.

TECHNOLOGIA KERS

W skuterze wdrożona została technologia Formuły 1 KERS, dzięki czemu zmniejszone zostało zużycie energii i zwiększona została autonomia hulajnogi nawet o 40%. Wystarczy wcisnąć tylko hamulec magnetyczny.

OPONY AIRLESS

Opatentowane bezpowietrzne opony poliuretanowe, pokryte kompozytem gumowym i wyposażone w ulepszone bieżniki, poprawiają osiągi na mokrej drodze. Główną zaletą opon bezpowietrznych jest to, że nie mogą się zepsuć, co prowadzi do oszczędności, ponieważ opony bezpowietrzne będą musiały być wymieniane rzadziej. Pojazdy wyposażone w opony bezpowietrzne są w stanie udźwignąć większą masę i wykonywać bardziej wymagające czynności.

PRZEDNIE I TYLNE AMORTYZATORY

Hulajnoga wyposażona jest dwa amortyzatory: przedni i tylni, aby jazda na ulicach miasta była jak najbardziej komfortowa. Oczywiście możesz omijać dziury i nierówności na drogach czy chodnikach, aby zmaksymalizować żywotność skutera, ale musisz wiedzieć, że skutery E-TWOW radzą sobie doskonale w trudnych warunkach jazdy.

NAJBARDZIEJ MOBILNA HULAJNOGA

Hulajnoa E-TWOW ma 3-punktowy system składania i waży mniej niż 12 kg. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca a dzięki swojej niewielkiej wadze, można ją łatwo wszędzie ze sobą zabrać.

Mobilność hulajnogi

SYSTEM SZYBKIEGO SKŁADANIA

Jedną z najlepszych części hulajnogi E-TWOW jest jej charakterystyczny system składania. Hulajnogę można całkowicie złożyć, klikając dźwignię składania, dogodnie umieszczoną nad platformą skutera. Po złożeniu możesz łatwo przenosić skuter i przechowywać go w dowolnym miejscu, pod biurkiem lub w bagażniku samochodu.

WYŚWIETLACZ PEŁNEGO KOLORU

Ciesz się jasnym, kolorowym wyświetlaczem LED, który pokazuje wszystkie ważne funkcje skutera Hulajnoga wyposażona jest w wyświetlacz LCD 30 x 26 mm, który wyświetla kilka rodzajów informacji.
wyświetlacz E-TWOW Booster V


Moc silnika (W)
500
Prędkość max. (km/h)
36
Zasięg (km)
40
Pojemność baterii (mAh)
10500
Czas ładowania (h)
3
Udźwig (kg)
100
Waga (kg)
11,3
Wielkość kół (cal)
7,5
Rodzaj hamulca
elektryczny, nożny
Kierownica
składana, z regulacją wysokości
Maksymalny kąt podjazdu
25°
Koła
gumowe bezdętkowe
Gwarancja
2 lata
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
1020 x 380 x 950
Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) (mm)
970 x 330 x 145
Booster V

Masz ten produkt?
Pomóż innym w wyborze
|

dsdd

dd

07/15/2020
|

ddvd

dcvdv

07/15/2020