Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway MAX G30zł3,251.22
zł3,088.66 Save 5%

Maksymalna prędkość: 25 km/h
Maksymalny zasięg: 65 km
Średnica kół: 10"
Waga: 18 kg

Hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 to najnowszy elektryczny skuter firmy Segway. Marka ta jest znana na całym świecie z wysokiej jakości i innowacyjnych e-pojazdów. KickScooter MAX G30 to najwyższej klasy hulajnoga elektryczna firmy Segway-Ninebot. Model ten posiada napęd na tylne koła z potężnym 350-watowym silnikiem. Pozwala on na szybsze przyspieszenie i daje maksymalną prędkość 30 km/h.

Hulajnoga elektryczna wyposażona została w akumulator o mocy 551Wh, który daje zasięg do 65 km. Kolejną zaletą jest to, że MAX G30 posiada zintegrowaną ładowarkę, która pozwala szybko i wszędzie naładować skuter.

Hulajnoga Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 jest wyposażona w przednie i tylne światło dołączone do hamulca, dzięki czemu można można jeździć w ciemnościach. Hulajnoga elektryczna posiada również wbudowany dzwonek. Po dotarciu do celu można złożyć skuter elektryczny za pomocą poręcznego systemu składania.

Hulajnoga Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 jest wyposażona w duże 10-calowe bezdętkowe koła pneumatyczne, które zapewniają duży komfort podczas jazdy. Do elektrycznego skutera dołączona jest aplikacja, w której można odczytać wszystkie ważne informacje i parametry. Za pomocą tej aplikacji możesz również aktywować funkcję antykradzieżową, aby trzymać złodziei z daleka. Kolejną zaletą Segway-Ninebot MAX G30 jest wodoodporność na poziomie IP54. Oznacza to, że można jeździć w deszczu i przez kałuże.

Pełnokolorowy wyświetlacz LED przedstawiający informacje o jeździe w czasie rzeczywistym

Wbudowany, kolorowy wyświetlacz LED pozwoli Ci zobaczyć aktualną prędkość jazdy, wybrać odpowiedni tryb jazdy, sprawdzić poziom naładowania baterii, połączenie Bluetooth oraz informację o konieczności wykonania konserwacji. 

Wyświetlacz Ninebot by Segway KickScooter MAX G30

Szybkie ładowanie i wbudowany adapter

W Ninebocie MAX wbudowano wewnętrzną ładowarkę Dzięki czemu, aby naładować hulajnogę wystarczy podłączyć do niej kabel zasilający. Dostępny jest port dla szybkiej ładowarki zewnętrznej do 5 A.

Aplikacja dla pełnej kontroli

W aplikacji mobilnej na Android i iOS mamy możliwość między innymi: zabezpieczyć swój pojazd z funkcją antykradzieżową, zarządzać ustawieniami prędkości i tempomatu, uzyskać informacje o stanie pojazdu pobrać najnowsze oprogramowanie.

Bezpieczeństwo jazdy

Zastosowany podwójny system hamowania zapewnia świetną stabilność i sterowność. Natomiast napęd na tylne koło oferuje lepsze przyspieszenie, stabilność i hamowanie. W warunkach słabego oświetlenia zastosowanie mają przednie/tylne światła i boczne/tylne reflektory. Bezdętkowe opony 10 calowe z dodatkową warstwą żelową zapewniającą mniejsze ryzyko przebicia gwarantują lepszy komfort jazdy.

Bezpieczeństwo Ninebot by Segway MAX G30


Moc silnika (W)
300
Prędkość max. (km/h)
25
Zasięg (km)
65
Pojemność baterii (mAh)
15300
Czas ładowania (h)
6
Udźwig (kg)
100
Waga (kg)
18
Wielkość kół (cal)
10
Rodzaj hamulca
elektryczny, bębnowy przedni
Kierownica
składana bez regulacji wysokości
Maksymalny kąt podjazdu
20°
Koła
gumowe bezdętkowe
Gwarancja
2 lata
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
1167 × 472 × 1203
Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) (mm)
1167 × 472 × 534
G30 II gen.

Masz ten produkt?
Pomóż innym w wyborze
|

facass

scasfA

07/17/2020
|

wvv

vwvwv

07/16/2020
|

adac

effe

07/16/2020
|

dfweqdwq

efdweqfewq

07/15/2020