Eksperci polecają

Specjalistyczny sklep z hulajnogami elektrycznymi i akcesoriami

Posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowany zespół, dzięki któremu możemy zapewnić Państwu specjalistyczną obsługę w zakresie sprzedaży hulajnóg oraz akcesoriów. Ponadto dysponujemy najlepszą ofertą na polskim rynku, co sprawia, że jesteśmy na nim bezkonkurencyjni. Dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie.

hulajnogi elektryczne

popular Products

O nas

Współpracujemy bezpośrednio z markami i producentami, aby mieć pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie, przybliżając rzeczywistość czystszej i zdrowszej przyszłości bliżej niż kiedykolwiek wcześniej.

Gwarantujemy, że wszystkie sprzedawane przez nas skutery elektryczne i akcesoria przeszły wszystkie wymagane testy norm bezpieczeństwa, a my pracujemy nad tym, aby produkty były objęte gwarancjami producenta.

Bezpieczeństwo każdego użytkownika  jest nadrzędne i zachęcamy do trzech kluczowych zasad bezpieczeństwa: osoby jeżdżące na skuterach elektrycznych powinny nosić kaski przez cały czas jazdy, używać świateł do jazdy dziennej i nosić odzież odblaskową.